Kariéra

Našim zaměstnancům nabízíme tyto výhody:

  • týden pracovního volna navíc
  • finanční prémie - 13. plat
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dovolenou
  • vzdělávání, školení a zvyšování kvalifikace
  • další benefity

Volná pracovní místa

VEDOUCÍ ZÁMEČNÍK ZÁMEČNICKÉ SKUPINY

Pracovní náplň

  • Schopnost vést skupinku 3-4 zámečníků
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Znalost výroby ocelových konstrukcí a potrubních systémů
  • Znalost svařování výhodou

Požadujeme

  • Vzdělání strojního zaměření
  • Znalost výkresové dokumentace podmínkou
  • Spolehlivost, časová flexibilita

Nabízíme

  • Perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, týden pracovního volna navíc ad.)
  • Osobní ohodnocení
  • Práci na hlavní pracovní poměr

Kontakt: Barbora Doležalová, tel. 724 758 815, dolezalova@kadamo.cz.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Popis pozice

  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Mapování konkurence na trhu
  • Komunikace a spolupráce s vedením společnosti, výrobním a technickým oddělením
  • Působení v rámci České republiky a sousedních zemí (zejm. Německo)

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Technické vzdělání a znalost výkresové dokumentace
  • Zkušenosti na obchodní pozici podmínkou
  • Komunikační dovednosti a profesionální vystupování
  • Znalost NJ jazyka
  • Ochota cestovat, řidičské oprávnění skup. B

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Práce na živnostenský list – smlouva o obchodním zastoupení
  • Provize z uzavřených obchodů
  • Flexibilní pracovní doba, vlastní organizace náplně práce

Své životopisy zasílejte, prosím, na adresu dolezalova@kadamo.cz.

Kariéra