Kariéra

Našim zaměstnancům nabízíme tyto výhody:

  • týden pracovního volna navíc
  • finanční prémie - 13. plat
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dovolenou
  • vzdělávání, školení a zvyšování kvalifikace
  • další benefity

Volná pracovní místa

ROZPOČTÁŘ-OBCHODNÍK

Popis pozice

  • Kalkulace cenových nabídek na výrobu ocelových konstrukcí
  • Jednání se zákazníky, komunikace s výrobním a projektovým oddělením
  • Občasné obchodní cesty v rámci České republiky a sousedních zemí
  • Spolupráce při vyhodnocení zakázek
  • Komunikace v angličtině, nebo němčině - dle znalosti jazyka (ústní i písemná)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření + praxe ve strojírenství podmínkou
  • Zkušenosti s vytvářením cenových nabídek na výrobu ocel.konstrukcí
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Dobrá znalost AJ, nebo NJ (min. úroveň B1)- ústní i písemná
  • Řidičské oprávnění skup. B

Nabízíme

  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Motivující platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity (13. plat, příspěvek na stravování, týden pracovního volna navíc)
  • Práce na zajímavých zakázkách

Kontakt: Ing. Barbora Sládková, tel. 724 758 815, dolezalova@kadamo.cz

VEDOUCÍ ZÁMEČNICKÉ SKUPINY

  • Schopnost vést skupinku 3-4 zámečníků
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Znalost výroby ocelových konstrukcí a potrubních technologií
  • Znalost svařování výhodou

Požadujeme

  • Vzdělání strojního zaměření
  • Znalost výkresové dokumentace podmínkou
  • Spolehlivost, časová flexibilita

Nabízíme

  • Zaměstnání u stabilní společnosti
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (13. plat, příspěvek na stravování, týden pracovního volna navíc)
  • Osobní ohodnocení
  • Práci na hlavní pracovní poměr

Kontakt: Dalibor Štefek, tel. 733 123 231, stefek@kadamo.cz

Kariéra