Kariéra

Našim zaměstnancům nabízíme tyto výhody:

  • 20 dní dovolené + za každý odpracovaný kvartál 1 den dovolené navíc
  • finanční prémie - vánoční odměny, příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • vzdělávání, školení a zvyšování kvalifikace
  • další benefity

Volná pracovní místa

PŘIJMEME TECHNIKA PRO VÝROBU A MONTÁŽE OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ A TECHNOLOGICKÝCH ZAŘÍZENÍ

Popis pozice

  • Příprava a realizace výrobních a montážních zakázek ocelových konstrukcí a strojního zařízení
  • Zpracování cenových nabídek, poptávka a objednání materiálu a subdodávek pro zakázky
  • Spolupráce s výrobním oddělením

Požadujeme

  • Min. SŠ strojního zaměření podmínkou
  • Zkušenosti z výrobní společnosti (hutnictví, slévárenství, strojírenství)
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Být aktivním řidičem (skup. B)

Nabízíme

  • Zaměstnání u stabilní společnosti
  • Adekvátní finanční ohodnocení
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (pololetní odměny, příspěvek na stravování, 4 dny volna navíc, penzijní připojištění)
  • Služební auto
  • Přátelský kolektiv
  • Nástup možný ihned, nebo dle domluvy

Kontakt: Dalibor Štefek, tel. 733 123 231, stefek@kadamo.cz

PŘIJMEME SOUSTRUŽNÍKA

  • Práce na klasickém univerzálním soustruhu SU 50A, SV 18 RA
  • Osmihodinová pracovní doba na ranní směně

Nabízíme

  • Osobní ohodnocení
  • Práci na hlavní pracovní poměr

Kontakt: Dalibor Štefek, tel. 733 123 231, stefek@kadamo.cz

Kariéra