Profil společnosti

Firma KADAMO a.s. byla založena v roce 1992 s podnikatelským záměrem poskytování komplexních služeb v oblasti výroby, dodávek a montáží ocelových konstrukcí, strojního zařízení a potrubních rozvodů především pro strojírenské a hutní podniky nejen z Ostravska, ale z celé České republiky a ostatních států Evropy.

V rámci komplexního přístupu k zákazníkům klademe důraz na osobní přístup při řešení potřeb obchodního partnera. Naši zkušení manažeři a techničtí pracovníci vybaveni potřebnými odbornými znalostmi a zkušenostmi připravují se zákazníkem optimální řešení jednotlivých technologických projektů a staveb. Klademe důraz na kvalitu a komplexní řešení celé zakázky při zachování co nejnižších realizačních nákladů.

S ohledem na neustále rostoucí poptávku na výrobu ocelových konstrukcí a strojního zařízení si firma pořídila a zrekonstruovala vlastní výrobní prostory v Ostravě – Vítkovicích. Výrobní haly jsme vybavili odpovídajícími stroji nutnými pro výrobu náročnějších ocelových konstrukcí a strojů nebo jejich částí a bylo provedeno zateplení výrobních hal. Firma pravidelně provádí údržbu stávajících výrobních strojů a zařízení a v rámci svých finančních možností investuje do nákupu nových strojů a zařízení. V roce 2016 byla postavena nová správní budova.

O kvalitě a technické vyspělosti výroby a poskytovaných služeb svědčí množství úspěšně realizovaných zakázek, jež jsou částečně zdokumentovány na dalších referenčních stránkách.
Realizovali jsme řadu výrobních a montážních zakázek pro firmy jako jsou TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s., ArcelorMittal Ostrava a.s., OKK Koksovny, a.s., VÍTKOVICE, a.s., OKD, a.s., DALSELV DESIGN a.s. a další.

Výroba a montáže ocelových konstrukcí a technologických zařízení jsou prováděny v souladu se systémem řízení jakosti dle EN ISO 9001:2009 a dle požadavků na jakost výroby dle normy EN 1090-2+A1 do třídy EXC3.
Firma vlastní certifikát pro systém řízení kvality ve svařování dle normy ČSN EN ISO 3834-2:2006.
Všechny certifikáty a oprávnění naleznete v sekci certifikáty.

Firemní sídlo
Firemní sídlo